Finał konkursu matematycznego Pangea

29 kwietnia w finale międzynarodowego konkursu matematycznego Pangea organizowanego przez Międzynarodowe Gimnazjum nr 51, Liceum Ogólnokształcące Meridan oraz Vistula University w Warszawie naszą szkołę reprezentować będzie Alicja Skrobucha uczennica klasy II Doraz Sebastian Kania uczeń klasy III A

Do konkursu uczniowie zostali  przygotowani przez Panią Krystynę Michnal oraz Pana Mirosława Skrobuchę.

Uczniom oraz nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w finale konkursu.

Opublikowano: 08 kwietnia 2016 20:19