Kolejna edycja konkursu "Ugryź sztukę"

W tym roku kolektywnie ZS nr 1 i ZS nr 3 zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu kraśnickiego do udziału w IV edycji konkursu „UGRYŹ SZTUKĘ”, poświęconej interpretacji scen teatralnych.

Zaproszenie kierujemy zarówno do tegorocznych maturzystów, jak też wszystkich pragnących zmierzyć się z niełatwą sztuką analizy i interpretacji dzieł kultury.

Zadanie, jak co roku, polega na stworzeniu pracy pisemnej o charakterze eseistycznym (rozmiar pracy minimum 250 słów) na jeden z dziesięciu tematów (tematy w załączniku).

Termin dostarczania prac upływa 30 grudnia 2016 roku. Prosimy o podanie danych ucznia, opiekuna oraz nazwy szkoły i przesłanie na wskazany adres mailowy: magdala79@tlen.pl lub misuza@interia.pl.

Szczegółowe informacje:

1. Magdalena Frączek ZS nr 1 – magdala79@tlen.pl;
  2. Izabela Mazur ZS nr 3 – misuza@interia.pl.

Tematy konkursowe

Opublikowano: 15 listopada 2016 08:24