Kolejny sukces Oli Jarosz – centralny etap Olimpiady Wiedzy o Mediach zdobyty!

„W małym ciele wielki duch”-prawda ta w pełni sprawdza się w życiu uczennicy klasy IE Oli Jarosz. Kto ją zna, wie, że treść tej sentencji realizuje ona zarówno w sensie dosłownym, jak i metaforycznym.

Otóż 16 grudnia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Ola zmierzyła się z blisko osiemdziesięcioma uczestnikami konkursu, który miał wyłonić dziesięciu laureatów, 16 i 17 marca zobowiązanych prezentować Lubelszczyznę na etapie centralnym w Warszawie. Za organizację przedsięwzięcia odpowiadał Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej KUL.

Ola była jedną z najmłodszych uczestniczek, startowała po raz pierwszy wśród doświadczonych weteranów olimpiady. I …wygrała! Nie odbyło się bez komicznych sytuacji. Przekonana o niemożliwości pokonania „oczytanych”, „wygadanych” konkurentów z klas o profilach dziennikarskich z całej Lubelszczyzny, z rezerwą przysłuchiwała się liście odczytywanych finalistów, wśród których pojawiło się nazwisko Aleksandry Jonasz. Nikt z takim nazwiskiem na scenie się nie pojawił. Okazało się, że komisja popełniła błąd w odczycie zapisu na teście Oli, która ostatecznie odebrała indywidulane gratulacje od prowadzących konkurs.

Olu, gratulujemy. Jesteśmy dumni! Trzymamy kciuki.

Opublikowano: 22 grudnia 2016 08:37

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 157

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół Nr 1 w Kraśniku

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  • Dzień Otwartych Drzwi 2018
Zaszyfrowany adres tej strony