Zajęcia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie

W dniu 28.02.2017 roku klasy II c i II d uczestniczyły w zajęciach na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Były to zajęcia z ratownictwa medycznego i chemii leków, składały się z części teoretycznej i praktycznej.

Współpraca z uczelnią medyczną pozwala uczniom naszej szkoły rozwijać swoje zainteresowania, ułatwia dokonanie wyboru przyszłego kierunku studiów.  Zajęcia dotyczą zagadnień ponadprogramowych co wzbogaca ofertę edukacyjną szkoły.

Opublikowano: 02 marca 2017 12:40

Zdjęcia: