Językowy sukces naszej uczennicy

W środę 15 lutego 2017 r. trzy uczennice: Sylwia Dębicka (kl.2a), Maja Korda (kl.3b) i Weronika Żaba (kl.3b) reprezentowały naszą szkołę w II etapie powiatowego konkursu „Kraje Anglojęzyczne, Niemieckojęzyczne i Rosja”, organizowanego przez nauczycieli ZS nr 3 w Kraśniku.

Uczennice rozwiązywały zadania dotyczące wiedzy kulturowej z obszaru krajów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych. Na pytania należało udzielać odpowiedzi w j. angielskim oraz niemieckim. Wyniki konkursu ogłoszono 1 marca. Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Weronika Żaba zdobyła I miejsce, otrzymując atrakcyjne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku. Serdecznie gratulujemy Weronice oraz jej opiekunkom: p. Anicie Czech oraz p. Ewie Rej.

Opublikowano: 02 marca 2017 12:43

Zdjęcia: