Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu

W dniu 06.03.2017 r. w naszej szkole został przeprowadzony szkolny etap XVI Powiatowej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku we współpracy z PSSE w Kraśniku, SP ZOZ w Kraśniku PZPPP w Kraśniku, NZOZ Ośrodek Terapii Uzależnień w Kraśniku, Fundacją „All Is One” oraz Centrum Zdrowia Bioclinic.

Uczniowie mieli do pokonania 40 zadań testowych obejmujących takie tematy jak: wartość w diecie owoców, warzyw, antyutleniaczy , profilaktyka chorób krążenia i nowotworów, profilaktyka zakażeń wirusem HIV i choroby AIDS, chorób przenoszonych drogą płciową, dopalacze, profilaktyka uzależnień, bezpieczeństwo w sieci oraz pierwsza pomoc w nagłych wypadkach.

Najlepiej z zadaniami poradzili sobie Ciempiel Konrad, Sudół Laura i Mikołajczak Oskar i to oni będą reprezentować szkołę na etapie powiatowym 23 marca.

Wszyscy trzymamy kciuki.

Organizatorem etapu szkolnego była Pani Katarzyna Dąbrowska.

Opublikowano: 13 marca 2017 09:36

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 208

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół Nr 1 w Kraśniku

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  • Dzień Otwartych Drzwi 2018
Zaszyfrowany adres tej strony