Konkurs recytatorski

Sztuka recytacji wyrażająca się w szacunku wobec słowa i dbałości o jego świadome, piękne interpretowanie od zawsze łączyła miłośników wrażliwej lektury poezji i prozy. Nie brakuje ich w naszej szkole. Czterech uczniów klas pierwszych: Emanuela Bis (kl. 1d), Agnieszka Cichocka (kl. 1d), Dominika Ćwieka (kl. 1d) i Emilian Pluta (kl. 1b) 15 marca 2017 roku w CKiP wzięło udział w powiatowych eliminacjach w 62. Ogólnopolskim Konkursie Literackim.

Zakończyły się one ogromnym sukcesem Agnieszki Cichockiej, która zajęła pierwsze miejsce i tym samym uzyskała nominację do etapu wojewódzkiego. To niejedyny sukces naszych recytatorów. Jury przyznało również wyróżnienie Dominice Ćwiece. Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem Pań Grażyny Stęgierskiej i Magdaleny Frączek.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Niech Wasza wrażliwość zaraża cały świat. Agnieszce życzymy powodzenia w Lublinie 20 kwietnia.

Opublikowano: 24 marca 2017 10:19

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 177

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół Nr 1 w Kraśniku

Realizacja: Superszkolna.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministra Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Budowa serwisu internetowego Powiatu Kraśnickiego" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  • Dzień Otwartych Drzwi 2018
Zaszyfrowany adres tej strony