Pożegnanie z AIESEC

Dobiegła końca wizyta dwójki studentów z organizacji AIESEC. Z żalem pożegnaliśmy uroczą Sogol z Iranu i zabawnego José z Meksyku. Dziękujemy im za świetne zajęcia, przemiłe rozmowy oraz wszystkie ciekawe informacje jakie przekazali nam o sobie i swoich krajach.

Cieszymy się, że mieliśmy okazję ich poznać i mamy nadzieję, że czas spędzony z nami był dla nich również wartościowy. Dla Górkowiczów była to wspaniała przygoda. Oby takich więcej! uczniowie z kl. 1d

Opublikowano: 06 kwietnia 2017 08:23