Wyjazd integracyjny klasy 1E

21 września 2017 r. uczniowie klasy 1 E udali się na wycieczkę integracyjną do Lublina. Pierwszym punktem programu była kręgielnia w centrum handlowym Olimp, gdzie uczniowie mogli wypróbować swoich sił w tej grze.

Niektórzy pokazali znakomite umiejętności, inni byli „nowicjuszami” , ale wszyscy znakomicie się bawili. Następnym punktem programu było kino. Uczniowie klasy 1E okazali się osobami o stalowych nerwach, ponieważ wybrali film „To” oparty na motywach bestsellerowej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem. Historia o grupie nastoletnich przyjaciół     z amerykańskiej prowincji oraz o nikczemnym klaunie o imieniu Pennywise z pewnością dostarczyła uczniom dawki silnych emocji.

Opublikowano: 27 września 2017 12:18