Turbolandeskunde - Deutchland” IV Edycja 2017/2018

Dnia 7 grudnia 2017 r. odbył się etap szkolny IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „TURBOLANDESKUNDE - WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO”. W tej edycji pytania dotyczyły Niemiec .

W etapie szkolnym zmierzyło się 8 zespołów z różnych klas. Miło nam poinformować, że do etapu regionalnego zakwalifikowała się drużyna w składzie: Aleksandra Surdacka z kl. 2e, Veronika Lavryshyn z kl. 2e oraz Franciszek Rej z kl. 1d. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat geografii, historii, gospodarki, kultury oraz realiów kraju naszego sąsiada oraz umiejętnościami językowymi. Zwycięskiej drużynie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie regionalnym. Toi, toi, toi!

Opublikowano: 21 grudnia 2017 07:31