II miejsce w Konkursie „TURBOLANDESKUNDE - DEUTSCHLAND”

Po raz kolejny okazało się, że uczniowie „Górki” posiadają imponującą wiedzę na temat krajów niemieckojęzycznych. Drużyna w składzie: Veronika Lavryshyn (kl. 2e), Aleksandra Surdacka (kl. 2e) oraz Franciszek Rej (kl. 1d) zajęła II miejsce w etapie regionalnym Ogólnopolskiego Konkursu „TURBOLANDESKUNDE – WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO”, który odbył się 13.04.2018r. w Lublinie.

W tym roku pytania dotyczyły Niemiec. Nasi uczniowie zmagali się z drużynami z najlepszych liceów lubelskich i trzeba przyznać, że „nieźle namieszali” przegrywając tylko o dwa punkty z najlepszą drużyną z III LO im. Unii Lubelskiej. Serdecznie gratulujemy bardzo dobrego wyniku!

Opublikowano: 23 kwietnia 2018 08:14