Podziękowanie dla Kacpra Jabłońskiego

19 października w Annopolu uczeń klasy 1a, Kacper Jabłoński, wziął udział w Konkursie Piosenki  im. Edwarda Stachury. Zaprezentował przy własnym akompaniamencie (gitara akustyczna) dwa utwory: ,,Czarny blues o czwartej nad ranem” i ,,Wędrówką życie jest człowieka”.

Szczególne podziękowania kieruję również do taty Kacpra – p. Jacka Jabłońskiego za poświęcony czas i możliwość uczestniczenia w tym konkursie.

W dniu 20. października w CKiP w Kraśniku Kacper wziął również udział w Ogólnopolskim Festiwalu ,,Jesteśmy wolni”. Nad przygotowaniem ucznia czuwał p. Dariusz Bochniak, któremu także serdecznie dziękuję.

Wychowawczyni Kacpra – Renata Staruch

(na zdjęciu wprowadzającym Edward Stachura)

Opublikowano: 07 listopada 2018 09:25