Bolesna porażka po rzutach karnych.

Nie udało się powtórzyć sukcesu z ubiegłego roku, gdy zajęliśmy II miejsce. Dziś, we wtorek 30 X w ZS NR 3 został rozegrany kolejny XVI Turniej Halowej Piłki Nożnej uczniów klas pierwszych. Na zawodach stawiło się 5 drużyn.

Z losowania wynikło, iż już pierwszy nasz mecz z drużyną Reja decydował o wejściu do finału. Pierwsza połowa to była wyrównana walka i do przerwy widniał wynik remisowy 1:1. Niestety w drugiej połowie Rej zdominował mecz i ostatecznie wygrał 5:2. Na pocieszenie graliśmy o najniższy stopień podium z drużyną z Trójki. Nie zaczęło się dla nas dobrze, po błędach w obronie i nie wykorzystaniu dogodnych sytuacji przegrywaliśmy już 1:3. Ale na 5 minut przed końcem nasi chłopcy dostali skrzydeł i zdołali doprowadzić do remisu. O zdobyciu III miejsca w turnieju miały więc decydować rzuty karne. I tu niestety zabrakło nam szczęścia, rywale trafili do bramki o jeden raz więcej i to oni zdobyli podium. A nam pozostało najbardziej nielubiane IV miejsce. No cóż…. kolejna szansa za rok.

Skład naszej drużyny: Sobala Tymoteusz, Fac Łukasz, Krysa Patryk, Jagiełło Patryk, Frąk Patryk, Słabczyński Norbert, Sobótka Oliwier, Drozd Bartek, Kuśmierczyk Konrad, Smoliński Norbert, Jarosz Miłosz, Trybuła Mikołaj, Józefczak Sebastian.

Opiekun drużyny: Robert Bańka

Opublikowano: 07 listopada 2018 09:26