Apel Polskiej Akcji Humanitarnej

W pierwszą rocznicę trzęsienia ziemi w Nepalu Polska Akcja Humanitarna zaprasza do Akcji Edukacji. Jej celem jest zwrócenie uwagi uczniów na sytuację nepalskich dzieci oraz ich ograniczonego dostępu do edukacji. Mimo, iż prawo do nauki jest jednym z podstawowych praw człowieka, nadal ponad 50 milionów dzieci na świecie nie może z tego prawa korzystać.

Udział w Akcji nie wiąże się z żadnymi kosztami. Jest ona kierowana do wszystkich poziomów szkół. Placówkom, które się zgłoszą udostępniamy drogą pocztową materiały promocyjne oraz edukacyjne, a drogą internetową ciekawe propozycje ćwiczeń, warsztatów oraz edukacyjną grę terenową Wiedza to potęgi klucz, a także możliwość zrealizowania kursu e-learningowego na temat dostępu do edukacji.

Zapraszamy na stronę internetową Akcji.

Opublikowano: 19 kwietnia 2016 17:41

Kategoria: Komunikaty